: Si ta hekim Don't send

  Share
  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 19
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  : Si ta hekim Don't send

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 1:27 pm

  Munesh edhe kshtu My Computer ne Hapsiren e Lir te My Computer klikojm me tastin
  e djatht dhe shkomi propties tana shkomi advanced tana Error Reporting dhe
  klikomi '' Disable error reporting ''

   Ora është Sun Apr 23, 2017 6:46 pm