Progromet e Fshehura ne Windows Xp

  Share
  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 20
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Progromet e Fshehura ne Windows Xp

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 1:45 pm

  Klikojm me tastin e djatht ne start dhe shkomi open tana klikon Programs edhe i Ki Programet e Pc

   Ora është Thu Apr 26, 2018 11:52 pm